512 264 250 lub 663 205 113      
  512 264 250      
 
O NAS
 
O NAS
Nasze biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych z Krakowa oraz okolic. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych spółek prawa handlowego, spółek osobowych, jednoosobowych przedsiębiorców, jak również klientów indywidualnych nie prowadzących działalności gospodarczej, a potrzebujących okazjonalnie skorzystać z usług księgowego.

Mając na uwadze priorytety jakimi kieruje się każdy przedsiębiorca, bez względu na rodzaj i rozmiar jego działalności, staramy się aby nasze usługi były jak najbardziej dopasowane do Państwa potrzeb. Jednym z przejawów tej elastyczności jest fakt, iż odbieramy dokumenty bezpośrednio od klienta w terminie i miejscu dla niego dogodnym (dotyczy to również czasu poza "standardowymi" godzinami pracy). Naszym celem jest stworzenie takich relacji z klientem, aby miał on pewność, że finansowo-księgowa strona jego biznesu jest prowadzona rzetelnie i w zgodzie  z obowiązującymi przepisami prawa. Nasze biuro doskonale poradzi sobie z zawiłościami przepisów księgowych i podatkowych  minimalizując tym samym Państwa zaangażowanie w księgowy aspekt prowadzenia działalności gospodarczej. Świadczymy usługi księgowe na terenie województwa małopolskiego, w szczególności w rejonie miasta Kraków oraz miejscowości Rybna, Czernichów, Krzeszowice, Alwernia, Liszki.

Posiadamy:
 
  • niezbędne kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas kilkuletniej pracy w biurach rachunkowych i instytucjach finansowych
  • wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
  • uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • nowoczesny sprzęt i uznane na rynku krakowskim oprogramowanie finansowo-księgowe Comarch Optima

Dla nas każdy klient jest równie ważny i równie rzetelnie prowadzimy wszelkie sprawy każdego z nich.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą.
ul. Różana 10
32-061 Rybna

  512 264 250 lub 663 205 113
 
© 2021 MAGUSIAK s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone
strony www
© 2021 MAGUSIAK s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone
strony www